Laualamp Leilro, kullast PC-trükk selge emailiga, E27, H32cm, D20cm
ID: 2000001033876
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
30 % allahindlus
€ 29,52
€ 42,18
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Marmortekstuur |
| Kõrgus: | 32 cm |
| Laius: | 20 cm |
| Pikkus: | 20 cm |
| Kaal: | 3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Rippvalgusti Rosera Cognac, messing värv, H50-180cm, D20cm, G9x1 35W(MAX)
180 cm 20 cm 20 cm
€ 33,55
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel