Vaip jute, naturaalne, D120cm
ID: 3560237580722
€ 33,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Džuud |
| Värv: | Naturaalne |
| Laius: | 120 cm |
| Pikkus: | 120 cm |
| Kaal: | 2.8 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel