Põrandapeegel Bellevue, kuldne, H172x78x53cm
ID: 2000000951270
30 % allahindlus
€ 75,08
€ 107,26
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 172 cm |
| Laius: | 53 cm |
| Pikkus: | 78 cm |
| Kaal: | 13 kg |
| Kuju: | Ovaalne |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Dunkel SK, hall, samet, H95x69x73.5cm, istumisosa kõrgus 41cm
95 cm 69 cm 73.5 cm
€ 145,16
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel