Puhketool Delazo double, 2-kohaline, kreemjas värv, H65x149x93cm, istumisosa kõrgus 41cm
ID: 2000001122969
20 % allahindlus
€ 205,81
€ 257,26
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 65 cm |
| Laius: | 93 cm |
| Pikkus: | 149 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 41 cm |
| Kaal: | 32 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Delazo, kreemjas värv, H64cm, D93cm, istumisosa kõrgus 41cm
64 cm 93 cm 93 cm
€ 136,77
€ 170,97
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel