Ehtekarp Hamilton, 28x26x10,5cm
ID: 2000000971414
€ 42,98
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 10.5 cm |
| Laius: | 26 cm |
| Pikkus: | 28 cm |
| Kaal: | 2.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel