Ehtekarp Penelope, must, H4x10x9cm
ID: 3560231642938
€ 7,66
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 4 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 10 cm |
| Kaal: | 0.21 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel