Dekoratiivne karp 5-le kellale Calella, 30x11x7.5cm
ID: 2000001145456
€ 17,10
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Ökonahk |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Klaas |
| Kõrgus: | 7.5 cm |
| Laius: | 11 cm |
| Pikkus: | 30 cm |
| Kaal: | 0.88 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Elektriline reguleeritav tugitool /kiiktool Hohenberg, pruun, pöörlev 210, H84-106x96x105-170cm
106 cm 96 cm 170 cm
€ 308,87
Reguleeritav tugitool /kiiktool Oforsen, pruunikashall, manuaalselt reguleeritav, H100cm 100x150x112cm, istumisosa kõrgu 52 cm
100 cm 150 cm 112 cm
€ 317,74
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel