Fotoraamid Haimia, 10x15cm, 23.5x18.5x1.5cm
ID: 2000001101285
70 % allahindlus
€ 2,83
€ 9,44
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 23.5 cm |
| Laius: | 1.5 cm |
| Pikkus: | 18.5 cm |
| Kaal: | 0.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel