Peegel Sun Jane, rattan, D58cm
ID: 3560238911037
60 % allahindlus
€ 9,29
€ 23,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Peegelklaas |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 58 cm |
| Laius: | 2 cm |
| Pikkus: | 58 cm |
| Kaal: | 1 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Sojalõhnaline küünal klaaspurgis Hip hip hooray, roosa, 25 h, H5cm, D7.5cm
5 cm 7.5 cm 7.5 cm
€ 5,12
€ 10,24
- −50 %
Lillepott alusel Limmen, messing antiikne toon, email, H29cm, D14cm
29 cm 14 cm 14 cm
€ 7,19
€ 17,98
- −60 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel