Photo frame Medle, hõbedane värv, 10x15cm
ID: 2000001136614
€ 8,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 10 cm |
| Laius: | - |
| Pikkus: | 15 cm |
| Kaal: | 0.31 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Fotoraamid Harmony, kuldne värv, 10x15cm foto jaoks, H22.5x17.5x11.5cm
22.5 cm 17.5 cm 11.5 cm
€ 8,47
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel