Pildiraam Paullaro, pruuni värv, 13x18cm
ID: 2000001136812
€ 5,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 18 cm |
| Pikkus: | 13 cm |
| Kaal: | 0.53 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel