Klaaspurk Viva, 0.9 L, H15.5cm, D12cm
ID: 8693357488656
€ 4,76
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 15.5 cm |
| Laius: | 12 cm |
| Pikkus: | 12 cm |
| Maht : | 900 ml |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel