Dekoratiivne kandik Furiollo L, D45cm, H3cm
ID: 2000001126394
€ 22,26
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Polüresiin |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 4 cm |
| Laius: | 45 cm |
| Pikkus: | 45 cm |
| Kaal: | 1.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Klaaspurk/karahvin kraaniga, kuld/merevaigukollane värvi, 53x14x14cm, 4000ml
53 cm 14 cm 14 cm
€ 42,98
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel