Dekoratiivne kandik Furulundo, D36.7cm, H4.7cm
ID: 2000001126745
€ 19,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Valge |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 4.7 cm |
| Laius: | 36.7 cm |
| Pikkus: | 36.7 cm |
| Kaal: | 1.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel