Riidekapp Yalong Gold, Mango puidust, H120x38x100cm
ID: 2000001099834
€ 601,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 120 cm |
| Laius: | 100 cm |
| Pikkus: | 38 cm |
| Kaal: | 51.1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel