Tugitool Dallas, must, samet, H98x75x66cm, istumisosa kõrgus 50cm
ID: 2000000965055
Tooli istumisosa kõrgus ei ole muudetav!
€ 128,23
Toote kirjeldus
Tooli istumisosa kõrgus ei ole muudetav!
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 98 cm |
| Laius: | 66 cm |
| Pikkus: | 75 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 50 cm |
| Käetoe kõrgus: | 63 cm |
| Kaal: | 14 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel