Karahvin Midnight, H25 D10cm
ID: 3560231616618
€ 11,13
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 25 cm |
| Laius: | 10 cm |
| Pikkus: | 10 cm |
| Maht : | 1000 ml |
| Kaal: | 0.22 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel