Šampanjapokaal America, 220ml, H16x D10cm
ID: 8004360093124
€ 5,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 16 cm |
| Laius: | 10 cm |
| Pikkus: | 10 cm |
| Maht : | 220 ml |
| Kaal: | 0.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögiriistade komplekt Inox Denali, 6 inimesele (24 tk), H27.8x17x6.6cm
27.8 cm 17 cm 6.6 cm
€ 47,34
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel