Karahvin Mendoza, 1500ml, H27cm, D22.5cm
ID: 8581782191411
€ 13,71
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 27 cm |
| Laius: | 22.5 cm |
| Pikkus: | 22.5 cm |
| Maht : | 1500 ml |
| Kaal: | 1.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögiriistade komplekt 6 inimesele, 24 tk., Shadow, kuldne värv, H13.6x3.15x0.85cm
0.85 cm 13.6 cm 3.15 cm
€ 4,27
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel