Teekann filtriga Acacia, klaas/akaatsiapuu/teras, 900ml, H13x20x13cm
ID: 3664944481607
€ 12,82
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Akaatsia |
|---|---|
| Materjal: | Teras |
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 13 cm |
| Laius: | 13 cm |
| Pikkus: | 20 cm |
| Maht : | 900 ml |
| Kaal: | 0.63 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögiriistade komplekt 6 inimesele, 24 tk., Shadow, kuldne värv, H13.6x3.15x0.85cm
0.85 cm 13.6 cm 3.15 cm
€ 4,27
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel