Veeklaas Festo, 350ml, H9.3 D8.3cm
ID: 8435476253667
€ 2,18
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 9.3 cm |
| Laius: | 8.3 cm |
| Pikkus: | 8.3 cm |
| Maht : | 350 ml |
| Kaal: | 0.35 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Säilituspurk x2, Coffee/Sugar, portselan, kreem, 19x10.5x10.5cm/16x10.5x10.5cm
19 cm 10.5 cm 10.5 cm
€ 11,57
€ 23,15
- −50 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel