Valge veini klaas Salmera, 8x22cm 350ml
ID: 2000001103173
€ 5,56
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Sinine |
| Kõrgus: | 22 cm |
| Laius: | 8 cm |
| Pikkus: | 8 cm |
| Maht : | 350 ml |
| Kaal: | 0.29 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel