Seinakell Padova, metall, 70x70x4cm
ID: 2000000891842
Liikumismehhanism - vaikne tiksumine.
€ 60,48
Toote kirjeldus
Liikumismehhanism - vaikne tiksumine.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 70 cm |
| Laius: | 4 cm |
| Pikkus: | 70 cm |
| Kaal: | 3.1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kirjutuslaud Jeremy, mangopuit/mdf, spoon, 120x60x98cm, lauaplaat 80cm
98 cm 120 cm 60 cm
€ 171,77
€ 286,29
- −40 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel