Kontoritool, Slorino, roosa, H77-88x58x62cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
ID: 2000000970745
€ 128,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Roosa |
| Kõrgus: | 88 cm |
| Laius: | 58 cm |
| Pikkus: | 62 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 - 54 cm |
| Käetoe kõrgus: | 59 - 69 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 130 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Slorino, hall värv, H77-88x58x62cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
88 cm 62 cm 58 cm
€ 128,23
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel