Kontoritool Atilde , pruun, öko-nahk, H87x55x54cm, istumisosa kõrgus 44-51cm
ID: 5713941073136
€ 141,13
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüuretaan |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 87 cm |
| Laius: | 54 cm |
| Pikkus: | 55 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 - 51 cm |
| Kaal: | 9.2 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 110 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Klaaspurk/karahvin kraaniga, kuld/merevaigukollane värvi, 53x14x14cm, 4000ml
53 cm 14 cm 14 cm
€ 42,98
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel