Kontoritool Holinn, hall, H102-110x54x57cm, istumisosa kõrgus 44-52cm
ID: 5905248123533
€ 125,00
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 102-110 cm |
| Laius: | 54 cm |
| Pikkus: | 57 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 - 52 cm |
| Kaal: | 16 kg |
| Kangas: | Velvet |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel