Kontoritool Slorino 15, kuldset värvi, H77-88x58x63cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
ID: 2000001160794
€ 128,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 88 cm |
| Laius: | 58 cm |
| Pikkus: | 63 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 - 54 cm |
| Käetoe kõrgus: | 59 - 69 cm |
| Kaal: | 9.6 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel