Kellaga abilaud Kidwelly, D49cm H54cm
ID: 2000001123416
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
Dekoratiivsed hammasrattad teevad liikudes vaikset sumisevat häält
€ 67,74
Toote kirjeldus
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
Dekoratiivsed hammasrattad teevad liikudes vaikset sumisevat häält
Toote kirjeldus
Aku tüüp: 3x AA (LR6) ei kuulu
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 54 cm |
| Laius: | 49 cm |
| Pikkus: | 49 cm |
| Kaal: | 5 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Baaritool Hoker, 360 kraadi pööratav, beež, H96-118x54x50cm, istumisosa kõrgus 62-84cm
118 cm 54 cm 50 cm
€ 119,35
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel