Metallist laud Bampton L, klaas, kuldne, H67cm D41.5cm
ID: 2000000976402
€ 59,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 67 cm |
| Laius: | 41.5 cm |
| Pikkus: | 41.5 cm |
| Kaal: | 4.2 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Oltina, türkiissinine värv, H101x79.5x81cm, istumisosa kõrgus: 49cm
101 cm 79.5 cm 81 cm
€ 170,97
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel