Tugitool Oltina, türkiissinine värv, H101x79.5x81cm, istumisosa kõrgus: 49cm
ID: 2000001108130
€ 170,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Türkiis |
| Kõrgus: | 101 cm |
| Laius: | 81 cm |
| Pikkus: | 79.5 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 49 cm |
| Kaal: | 18.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Oltina, hallikaspruun, H101x79.5x81cm, istumisosa kõrgus 49cm
101 cm 79.5 cm 81 cm
€ 170,97
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel