Küljelaud Elo L, H50cm, D40cm
ID: 4020607785595
50 % allahindlus
€ 33,87
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Vesihüatsint |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 50 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 40 cm |
| Kaal: | 1.5 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Diivan Haris, 2-kohaline, kuldne värv, samet, 165x88x75cm, istumisosa kõrgus 43cm
74 cm 165 cm 89 cm
€ 644,35
Tugitool Darlington 4,d.hall, samet, H106x70x64, istumisosa kõrgus 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 145,16
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel