Tugitool Darlington 4,d.hall, samet, H106x70x64, istumisosa kõrgus 48-54cm
ID: 2000001066478
€ 145,16
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 106 cm |
| Laius: | 70 cm |
| Pikkus: | 64 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 48 - 54 cm |
| Käetoe kõrgus: | 62 - 69 cm |
| Kaal: | 13.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Diivan Haris, 2-kohaline, kuldne värv, samet, 165x88x75cm, istumisosa kõrgus 43cm
74 cm 165 cm 89 cm
€ 644,35
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel