Diivan Haris, 2-kohaline, kuldne värv, samet, 165x88x75cm, istumisosa kõrgus 43cm
ID: 2000000947679
€ 644,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 74 cm |
| Laius: | 89 cm |
| Pikkus: | 165 cm |
| Kaal: | 51 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Darlington 4,d.hall, samet, H106x70x64, istumisosa kõrgus 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 145,16
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel