Küljelaud Krano L, H51, D52cm
ID: 4020607938373
30 % allahindlus
€ 47,42
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 51 cm |
| Laius: | 52 cm |
| Pikkus: | 52 cm |
| Kaal: | 1.9 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Laualamp Lima, messingist/kuldvärvist, oliivrohelise emailiga, P22xH41cm, E27 25W(MAX)
41 cm 22 cm
€ 33,55
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel