Külglaud Waren, paagutatud kivi/metall, D53cm H48cm
ID: 2000001146774
€ 119,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
Mis on paagutatud kivi?
Paagutatud kivi on kunstkivi, mis on valmistatud kasutades uusimaid tehnoloogilisi protsesse. Paagutatud kivi valmistamisel segatakse omavahel looduslikud mineraalid sideaine ning pigmendiga. Saadud segu pressitakse kõrge rõhu all ning kuumutatakse väga kõrgetel temperatuuridel, kõva ja vastupidava materjali loomiseks.
Miks valida paagutatud kivist söögilaud?
Paagutatud kivi on loodud kestma. Kivi on uskumatult vastupidav kriimude, plekkide ja kuumuse suhtes.
Sa ei pea enam muretsema, et tüütud kohviplekid või noa kriimustused rikuvad sinu laua.
| Materjal: | Paagutatud kivi |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 48 cm |
| Laius: | 53 cm |
| Pikkus: | 53 cm |
| Kaal: | 18 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Himber, pähkli/beež värv, eco nahk, H114-122x72x68cm, istme kõrgus 46-54cm
122 cm 68 cm 72 cm
€ 208,87
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel