Küljelaud Lima, matt messingplaat, email, H41cm, D40cm
ID: 2000001033739
30 % allahindlus
€ 59,84
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 41 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 40 cm |
| Kaal: | 6 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Shell, 2-kohaline, tumeroheline, H85x129x85cm, istumisosa kõrgus 43cm
85 cm 129 cm 85 cm
€ 248,39
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel