Peegel Raphia Alba, pilliroog/raudn/peegel , D57cm
ID: 3560233816221
40 % allahindlus
€ 30,48
€ 50,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 57 cm |
| Laius: | 3 cm |
| Pikkus: | 57 cm |
| Kaal: | 5.5 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel