Peegel Inor, H155x40cm
ID: 2000001120255
30 % allahindlus
€ 47,42
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 155 cm |
| Pikkus: | 40 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Kuju: | Muu kuju |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne nõu Pomegranate, alumiinium, kuldne värv, H13.3 D12.7cm
13.3 cm 12.7 cm 12.7 cm
€ 13,68
€ 17,10
- −20 %
Puhketool Shell, 2-kohaline, tumeroheline, H85x129x85cm, istumisosa kõrgus 43cm
85 cm 129 cm 85 cm
€ 248,39
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel