Kummut Fence, H80x80x40cm
ID: 4025621864813
50 % allahindlus
€ 343,95
€ 687,90
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 80 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 80 cm |
| Kaal: | 23.1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel