Laelamp Moi 1, must, H7cm, D50cm, LED 40W, 3000K, 2200lm
ID: 2000001148198
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | PVC |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 7 cm |
| Laius: | 50 cm |
| Pikkus: | 50 cm |
| Kaal: | 1.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Rippvalgusti Mo 3P, must, H36-130x79x30cm, LED 42W, 3000K, 2310lm
130 cm 79 cm 30 cm
€ 53,63
€ 76,61
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel