Laelamp Moje, valge, H8cm, D60cm, LED 36W, 3000K, 1980lm
ID: 2000001148204
€ 59,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | PVC |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 8 cm |
| Laius: | 60 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 3.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel