Rippvalgusti Rade amber, H33-145x140x35, G9x8 LED 5W(MAX)
ID: 2000001059326
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 116,13
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 145 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 140 cm |
| Kaal: | 5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel