Rippvalgusti Galactico, G9 18x5W(MAX), H95cm D81cm
ID: 2000000948379
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
30 % allahindlus
€ 200,40
€ 286,29
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 95 cm |
| Laius: | 81 cm |
| Pikkus: | 81 cm |
| Kaal: | 7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel