Seinalamp Bella cognac, D11xH33cm, E27x1, 20W(MAX)
ID: 2000001110980
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 33,55
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 33 cm |
| Laius: | 11 cm |
| Pikkus: | 11 cm |
| Kaal: | 0.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Rippvalgusti Rokko 6, sinine-beež/kroom värvi, H45-135cm, D75cm, E14x6 40W(MAX)
14 cm 75 cm 75 cm
€ 106,45
€ 133,06
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel