Rippvalgusti Rosera Cognac, pronksivärvi, H75-155cm, D60cm, G9x10 35W(MAX)
ID: 2000000961354
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 205,65
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Pronks |
| Kõrgus: | 155 cm |
| Laius: | 60 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Rippvalgusti Rosera Cognac, messing värv, H50-180cm, D20cm, G9x1 35W(MAX)
180 cm 20 cm 20 cm
€ 33,55
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel