Rippvalgusti Lauga GD kuldne, H53-73 D93cm, 8xE27 60W(MAX)
ID: 2000001059852
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
20 % allahindlus
€ 54,19
€ 67,74
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 73 cm |
| Laius: | 93 cm |
| Pikkus: | 93 cm |
| Kaal: | 3.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Oberwart, sinepi värv, H83x47x77cm, istumisosa kõrgus 47cm
83 cm 47 cm 77 cm
€ 87,50
€ 125,00
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel