Rippvalgusti Yarpenna 10, 65x55cm, G9x10
ID: 2000001058831
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
40 % allahindlus
€ 128,71
€ 214,52
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Naturaalne |
| Laius: | 55 cm |
| Pikkus: | 65 cm |
| Kaal: | 5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Dandy SK,hallikaspruun/pruun, H91x125x75cm, istumisosa kõrgus 40cm
91 cm 125 cm 75 cm
€ 205,65
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel