Rippvalgusti Rigoleto-8,H25.5cm, D81cm, G9x8 5W(MAX)
ID: 2000001022757
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 111,29
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 25.5 cm |
| Laius: | 81 cm |
| Pikkus: | 81 cm |
| Kaal: | 5.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel