Tool Cat, loomulik värv, H50x30x28cm, istme kõrgus 26 cm
ID: 3560232886546
€ 30,00
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 50 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 28 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 26 cm |
| Kaal: | 2.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel