Laualamp Rodonda, roosikuld, E27 60W(MAX), D30 H62cm
ID: 2000000961064
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
40 % allahindlus
€ 38,71
€ 64,52
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
Laualamp Rodonda, roosikuld, D30 H62cm E27 60W
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 62 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 30 cm |
| Kaal: | 7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Laualamp Lima, messingist/kuldvärvist, oliivrohelise emailiga, P22xH41cm, E27 25W(MAX)
41 cm 22 cm
€ 33,55
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel